fbpx
LOADING...

 

Ofrojmë shërbimet tona duke arreduar cdo ambjent tuajin me delikatesë dhe produkte cilësore.
Jemi prej 23 vitesh në treg dhe ju shërbejmë në të gjithë zonën e Ballkanit!
Ekipi ynë i arkitektëve është këtu për ju!
Ju mirepresim me zgjedhjet me te mira!

C’fare ofrojme?

Produkte për Hoteleri
Ofrojmë produkte cilësore në treg të standarteve 4 yje plus: dyshek, carcafë, jorgan, jastëk, batanije, kuverta, perde 100% blackout. Cilësia maksimale me cmimet më konkurruese.
Produkte për shtëpi
Kurojmë në detaj cdo ambjent tuajin. Materialet më te mira, dizenjo te panumërta që i përshtaten cdo ambjenti. Ekipi ynë ju ndihmon të bëni zgjedhjen e duhur. Ndihuni bukur në shtëpinë tuaj
Aksesorë
Aksesorët tanë nga firmat më të njohura franceze, me nje design delikat dhe tepër të kuruar duke I dhëne jetë dhe gjallëri cdo cepi te shtëpisë apo dyqanit tuaj
Ju mirëpresim

Design

 Maintenance

DESIGN

 

READ MORE

KONSULENCE

 

READ MORE

INTERIOR DESIGN

 

READ MORE

PORTFOLIO

Punet tona me te fundit