LOADING...

Peshqir

Peshqira:Ne e shohim tualetin si një mundësi të mrekullueshme për të luajtur me faktorin luksoz në shtëpinë tuaj. Mendoni peshqira te modeleve dhe materialeve nga me cilesoret, me ngjyra nga me te ftohtat deri tek ato me me jete, shperthyese. Mbani pamjen elegante dhe të sofistikuar në ngjyrat e ftohta dhe neutrale ose argetohuni me ngjyrat e keni teresisht ju ne dore.

Ofrojme sete peshqirash per shtepite tuaja dhe hoteleri. Materialet e peshqirave te banjës janë hartua për një butësi të qëndrueshme dhe absorbim. Te disponueshme modele me ngjyra te forta dhe te bukura per syrin me cilesi te larte deri te pambuku egjiptian.

Detajet bëjnë të gjitha ndryshimet, kështu që të plotësoni pamjen me aksesorët e banjës dhe sigurohuni që të shikoni koleksionin tonë të peshqirave.

Velvet Curtains & Professional Interior Design