LOADING...
Oops...
Slider with alias interior not found.

 Si ta beni Beni Shtepine Oazin tuaj

perde tirane

01  KOMODITET

perde tirane

02  ARREDIM PERFEKT

perde tirane

03 LUKS DHE STIL

PAK FRYMËZIM

Jeta duhet të jetë shik, madhështore dhe  plotë ngjyra ashtu siç duhet të jetë dhe shtëpia juaj.

857
Shtëpi të arreduara
287
Hotele të arreduara
56
Salla konferencash të arreduara
116
Ambjente zyrash të arreduara

Rreth nesh

Velvet Curtains & Professional Interior Design

Velvet Curtains and Professional Interior Design themeluar ne vitin 1997 eshte kompania lider netregun e textileve dhe arredimit. Me nje eksperience 21 vjecare ne tregun vendas ofron sherbimet e sajper: perde, grila te llojeve te ndryshme dhe aksesore nga me bashkëkohoret në treg duke permbushur
te gjitha kerkesat e klienteve te saj.
Duke përdorur një game te gjere te produkteve per cdo buxhet, jemi te pranishem ne shtepite tuaja per t’ju ndihmuar me zgjedhjen ideale.Çdo projekt mirepritet nga stafi yne qofte nje dritare e vetme apo nje shtepi e tere. Ofrojme te gjitha produktet qe nga carcafet tane te firmave me te njohura europiane tek kuvertat, mbulesat e tavolines,  peceta dhe aksesoret e arredimit.
Ofrojme sherbimin e konsulences me Arkitektin falas si dhe matjen e ambjeteve tuaja dhe nxjerrjen epreventivin pa asnje kosto.
Vizitoni showroom-in tone!
Ju mirepresim me zgjedhjet me te mira!
DIZAJN
STIL
ULJE TË MËDHA