fbpx
LOADING...

Kontakto

Na shkruani

Jeni duke kerkuar per perde ne tirane?

Kontakto “Perde Velvet” për informacione me te detajuara  dhe jo vetem. Na shkruani ne posten tone elektronike si dhe ne faqen tone zyrtare ne Facebook.

Velvet Curtains & Professional Interior Design.

Na kontaktoni

Bulevardi Gjergj Fishta, Kulla 2, Dyqani 8, Prane Gjykates, Tirane,  AL 1001

Telefoni: 

+355 682031777  

+355 682062080

E-MAIL: info@perdevelvet.al

Orari

E hene 09:00 – 21:00
E marte 09:00 – 21:00
E merkure 09:00 – 21:00
E enjte 09:00 – 21:00
E premte 09:00 – 21:00
E shtune 09:00-21:00
E diele Closed